Nowości

 • Uchwyt teleskopowy, statyw Fusion Grip GoPro Nowość! Uchwyt teleskopowy, statyw Fusion Grip GoPro 239.00 PLN

  Fusion Grip powstał specjalnie dla pierwszej kamery sferycznej od GoPro. Jego długość jest idealnie dopasowana do filmowania 360 stopni. Nie mniej jednak jest kompatybilny z każdą wersją kamer Gopro i może służyć jako uchwyt teleskopowy oraz statyw. Minimalna długość w złożeniu to 23 cm, maksymalna w rozłożeniu 56 cm.  Zobacz więcej

  Kup teraz

 • Kamera GoPro Hero Nowość! Kamera GoPro Hero 999.00 PLN

  Poznaj nowe Hero. Wodoszczelność do 10 m, ekran dotykowy oraz nagrywanie w rozdzielczości full HD połączone z atrakcyjną ceną pozwolą każdemu na zarejestrowanie niesamowitych ujęć w doskonałej jakości. Aplikacja GoPro App umożliwi szybki montaż i dzielenie się materiałem w ekspresowym tempie.

     Zobacz więcej

  Kup teraz

 • Kamera GoPro Fusion Nowość! Kamera GoPro Fusion 3 299.00 PLN

  Kamera Fusion rejestruje filmy i zdjęcia sferyczne. Nagrywa wszystko, więc później możesz wybrać najlepsze ujęcia. Odtwarzaj materiał w VR lub użyj funkcji OverCapture, aby tworzyć zdjęcia i filmy w tradycyjnym formacie, które można udostępniać bezpośrednio w telefonie1. Ultrapłynna stabilizacja i nagrywanie filmów w rozdzielczości 5,2K sprawiają, że poręczna kamera Fusion jest jak profesjonalna ekipa filmowa.

  Kamery dostępne od ręki!  Zobacz więcej

  Kup teraz

Promocje